VÝZVA s APASOX na vrchol! Pořiď si parádní fotku s ponožkami a vyhraj unikátní balíček ponožek! 🧦 Výzva probíhá celý ČERVENEC.

Jak vybrat nejlepší ponožky nebo podkolenky do lyžáků a na snowboard?

Co na nohy do lyžáků a snowboardových bot?

Máš super stylovou výbavu na sjezdovku, ale při vyzouvání lyžáků nebo bot na snb budíš pozornost (a možná trochu i pohoršení) svýma napůl prodřenýma bavlněnýma fuseklema, který nosíš doma, v kanclu a vlastně všude, kam se hneš?

Investuj ještě pár stovek a pořiď si funkční ponožky nebo podkolenky z merino vlny. Za prvý jsou cool, za druhý je v nich teplo a za třetí si poradí s potem i případným nevábným odérem.

 

Není ponožka jako ponožka

Boty na zimní sporty většinou sahají kus nad kotník. Stejných výšin by měly dosahovat i tvoje nový ponožky. Pokud jsou delší, je to cajk, jestli jsou kratší, bude to bolet. Tlačit. Dřít. Zkrátka tě to bude štvát a rozptylovat od ukázkový krasojízdy. A to nechceš, nebo jo?

 

Buď ovce. Ale jen trochu

Merino vlna je teď dost populární, takže určitě víš, že jde o přírodní materiál pocházející ze srandovních ovcí se zatočenejma rohama, který má hodně dobrý termoregulační vlastnosti. To znamená, že i v pekelných mrazech si tvoje nohy obutý do merino ponožek nebo podkolenek budou lebedit.

A že se sem tam zapotíš? Žádnej problém, ani trocha vlhkosti merino nerozhází. Pot se absorbuje, nic nestudí, pohoda jazz. Doma nebo na chatě je dáš uschnout a jedeš dál.

Žádný zbytečný praní, žádnej pach (a to ani v případě, že svoje běžný ponožky můžeš po dni nošení používat jako zbraň). Dva dny na sjezdovce dají jak nic, a když se toho nebojíš, zvládnou i tři až čtyři.

 

Mixování matrošů povoleno

Ale bacha, stoprocentní merino může trochu kousat. Lepších výsledků dosahuje v kombinaci s moderními materiály, jako je polypropylen a ionty stříbra, který všechny jeho bezvadný vlastnosti ještě umocní.

A přesně tenhle vytuněnej mix materiálů používáme pro výrobu našich podkolenek, který seženeš v různých barvách u nás na e-shopu. Konkrétní informace o tomhle přírodním zázraku, ze kterýho naše ponožky štrykujeme, najdeš v tomto článku.

A to nejlepší na konec: naše zimní merino nabídka není přístupná jen králům bílých stop. Hodí se i pro nadšené turisty, bruslaře, nedobrovolné tahouny sáněk, stavitele sněhuláků, majitele psů, prodavače svařáku, pouliční umělce, zkrátka pro všechny, kdo mají rádi nohy v teple.

 

Tak šup do našich merino fuseklí a alou užívat posledních zimních radovánek!

 

Tvůj tým APASOX!