int(1)

Kariéra

Asistent/ka prodeje značkové prodejny a e-shopu APASOX® | SHERPAX®

Hledáme parťáka do našeho ponožkového ráje.

Baví Tě komunikace se zákazníky? Práce na PC Ti není cizí a jsi nadšenec do sportu?

Pak se nám určitě ozvi. Stačí nám zkrácené HPP, bez víkendů a večerů.

Pracovní doba jen 8:00 - 14:00!

Náplň práce:

- příprava a výdej e-shopových objednávek

- zákaznická podpora (na telefonu, e-mailem, osobně na prodejně)

- práce s účetním programem Pohoda

Co požadujeme?

- Prozákaznický přístup

- Příjemné vystupování

- Ochota učit se novým věcem a nebát se říkat své nápady nahlas

- Samostatnost a především spolehlivost

- Ukončené SŠ vzdělání

Nabízíme:

- Hrubá mzda: 18.000 - 23.000 Kč/měsíc

- Příjemný kolektiv

- Práce v centru Brna

- Práce jako v klimatizovaném prostředí (je tady chládek, když je venku hic 😉)

- 20 dní dovolené

- Zaměstnanecká sleva na celý sortiment

- Nové zkušenosti

Životopis pošli na e-mail sherpax@sherpax.cz

Kdyby Tě ještě něco zajímalo, než pošleš životopis, tak můžeš zavolat na tel.: 731 466 895

Těšíme se na Tebe!

Chcete vědět jako první o slevových akcích a co máme nového?