int(1)

Kariéra

Volné pozice: 2

1. MECHANIK - SEŘIZOVAČ PONOŽKOVÝCH PLETACÍCH STROJŮ (HPP) - nástup ihned, zkušenosti výhodou!

Hledáme šikovné pracanty, kteří budou stát u zrodu našich skvělých ponožek a podkolenek.

Náplň práce:

  • Seřizování a oprava ponožkových pletacích strojů
  • Vzorování a tvorba nových vzorů, podle předlohy
  • Obsluha pletacích strojů

Požadujeme:

  • Samostatnost
  • Spolehlivost
  • Odborné vzdělání
  • Dvousměnný provoz (ranní 6:00 - 14:00, odpolední 14:00 - 22:00) bez víkendů
  • Praxe alespoň na CNC strojích

Nabízíme:

  • HPP ihned ze začátku spolupráce
  • Okamžitý nástup
  • Fixní mzda + nadstandartní bonusové ohodnocení
  • Příspěvek na dopravu
  • Pouze 2 směnný provoz bez víkendů a nočních směn
  • Práci v moderním prostředí s moderními stroji
  • Jistotu práce ve stabilní společnosti
  • Individuální přístup - jsme rodinná firma, pro nás nejste jen číslo
  • Sleva na naše produkty

Nemáte zkušenosti? Jsou sice vítané, ale neznamenají vše. Rádi Vás zaučíme a zasvětíme do světa našich skvělých a kvalitních ponožek a podkolenek.

Místo práce: Chlístov, okres Třebíč

Nástup možný ihned.

Životopis pošlete na e-mail: sherpax@sherpax.cz nebo volejte 731 466 895.

Těšíme se na Vás.

2. HLEDÁ SE OBSLUHA VÝROBY PLETACÍCH STROJŮ

Hledáme obsluhu pletacích strojů do naší pobočky na Vysočině. Obsluhujte moderní stroje v moderním prostředí a podepište se tak za naše kvalitní ponožky z merino vlny!

  • Kontrola výroby
  • Revize součástek

Co požadujeme:

  • Samostatnost a spolehlivost
  • Manuální zručnost
  • Pečlivost
  • Předchozí zkušenosti vítané, ale nejsou podmínkou

Co nabízíme:

  • HPP od začátku spolupráce
  • Nástup ihned
  • Pouze dvousměnný provoz bez víkendů a nočních směn
  • Fixní mzda + nadstandardní bonusové ohodnocení
  • Individuální přístup v rodinné firmě- pro nás nejste jen číslo
  • Zaměstnanecké slevy na naše produkty

Místo práce: Chlístov, okres Třebíč

1. МЕХАНІК - НАЛАЖНИК НОСКОВ'ЯЗАЛЬНИХ МАШИН (ГНП) -
починайте негайно, відчуйте перевагу!

Описання роботи:

  • Налагодження та ремонт шкарпеток в'язальних машин
  • Викроювання та створення нових візерунків, за шаблоном
  • Оператор в'язальної машини

Ми вимагаємо:

  • Незалежність
  • Надійність
  • Професійно-технічна освіта
  • Робота в дві зміни (вранці 6:00 - 14:00, вдень 14:00 - 22:00) без вихідних
  • Практикуйтеся хоча б на верстатах з ЧПУ

Ми пропонуємо:

  • ГЕС з самого початку співпраці
  • Негайне прибуття
  • Фіксована заробітна плата + наднормова премія
  • Транспортна надбавка
  • Всього 2 зміни без вихідних та нічних змін
  • Робота в сучасному середовищі з сучасним обладнанням
  • Безпека роботи в стабільній компанії
  • Індивідуальний підхід - ми сімейний бізнес, для нас ви не просто число
  • Знижка на нашу продукцію

Немає досвіду? Вони вітаються, але це не все. Ми будемо раді навчити вас і
познайомити вас зі світом наших чудових і якісних шкарпеток і панчіх.

Місце роботи: Хлістів, р-н Тршебіч

Можливе прибуття негайно.

Надсилайте своє резюме на e-mail: sherpax@sherpax.cz

Ми з нетерпінням чекаємо на вас.

2. ШУКАЄТЬСЯ РОБОТА ВЯЗАЛЬНИХ МАШИН

  • Контроль виробництва
  • Перевірка компонентів

Що нам потрібно:

  • Незалежність і надійність
  • Ручна спритність
  • Старанність
  • Попередній досвід вітається, але не є обов'язковим

Що ми пропонуємо:

  • ГЕС з початку співпраці
  • Початок негайно
  • Лише двозмінна робота без вихідних та нічних змін
  • Індивідуальний підхід у сімейному бізнесі - для нас ви не просто число
  • Знижки для працівників на нашу продукцію

Přihlas se k odběru newsletteru ↓ Budeš vědět, jako první o slevách, akcích a co je nového.