Už jsi to slyšel/a? 👀 APASOX jede do JESENÍKŮ! Přidej se k nám, protože každý krok se počítá.💥

Jak uplatnit dárkové poukazy a slevové kódy

Jak uplatnit dárkový poukaz nebo slevový kód:

Dárkový poukaz lze uplatnit na veškeré zboží nabízené na www.apasox.cz a v provozním skladě na ulici Cyrilská 5, 602 00 Brno.

Při nákupu v e-shopu zadáte v košíku do kolonky „Přidat slevový kód“ buď:

  • čtyřmístný kód uvedený na dárkovém poukazu nebo
  • kód na slevovém kupónu, z letáčku nebo z e-mailu.

V případě potíží napište na info@apasox.cz.

Při nákupu v naší prodejně na ulici Cyrilská 5, předložíte dárkový poukaz nebo slevový kód před nákupem zboží. 

Dárkový poukaz je nutné využít v jeho celkové hodnotě při jedné objednávce. Na dárkový poukaz se nevracejí peníze. Nelze kombinovat s jinými kupóny a slevovými kódy. Poukaz není směnitelný za peníze. Poukaz nelze rozměnit.

Slevový kód je nutné využít v celkové hodnotě při jedné objednávce. Na slevový kód se nevracejí peníze. Nelze kombinovat s jinými kódy. Kódy nejsou směnitelné za peníze a nelze je rozměnit. 

Platnost poukazu je uvedena na přední straně, po uplynutí tohoto data se poukaz stává neplatným. Po použití kódu k úhradě nákupu se poukaz stává neplatným.

Nákup zboží se řídí platnými Obchodními podmínkami společnosti SHERPAX s. r. o. Poukaz nemůže být nijak nahrazen v případě ztráty. Podrobnosti viz. Obchodní podmínky.

Značkové produkty SHERPAX a APASOX mají všechny předpoklady, aby udělaly velkou radost. Praktický dárek, za dobré peníze, za který se rozhodně nemusíte stydět. Vysoká kvalita a odolnost budou jedním z důvodů proč si na vás obdarovaný vzpomene