VÝZVA s APASOX na vrchol! Pořiď si parádní fotku s ponožkami a vyhraj unikátní balíček ponožek! 🧦 Výzva probíhá celý ČERVENEC.

Proč běhat v ponožkách z merino vlny?

Úvodní obrázek do článku (5)

 

"Zapomeň na obyčejné běžecké ponožky - Merino ponožky jsou nejlepší pro tvůj běžecký zážitek!"

Víš, co je to opravdový komfort při běhu? Naše  běžecké ponožky s merino vlnou mají všechny vlastnosti, které ti poskytnou maximální pohodlí a podporu při každém kroku.

 

Přísp IG letní ponožky (2)

 

Představ si měkkost, kterou si můžeš obout. Díky přírodní merino vlně jsou naše ponožky měkké, prodyšné a odolné. Zapomeň na vlhké nohy - merino vlákno reguluje teplotu a odvádí vlhkost, což znamená, že tvoje nohy zůstanou suché i během nejnáročnějšího tréninku.

A co odpružení? Naše ponožky mají speciální polstrovanou podrážku, která je jako obláček pro tvoje nohy. Běžecké nárazy jsou tlumené, ty se cítíš spokojeně a  můžeš se soustředit pouze na svůj výkon.

A teď si představ, že ti ponožky nekloužou - naše ponožky mají elastický lem a protiskluzový streč kolem nártu nebo X-BANDÁŽ kolem kotníku a paty. Díky němu zůstávají na svém místě, aniž by tě obtěžovalo sjíždění ponožek nebo tření. Je to prostě pohodlnost, kterou si zasloužíš.

 

Přísp IG letní ponožky (1)

 

A co zápach? Žádný problém! Merino vlna je přirozeně odolná vůči zápachu a její antibakteriální vlastnosti znamenají, že se nemusíš obávat nepříjemných pachů. Tvoje ponožky zůstanou svěží a čisté i na dlouhých běžeckých trasách.

A konečně, nezapomínáme na design. Naše ponožky mají tvarovanou konstrukci, která se přizpůsobuje tvým nohám. Přesná podpora na patách, nártu a oblouku nohy maximalizuje tvoje pohodlí a minimalizuje riziko oděrů a puchýřů.

Nech starosti za sebou a vstup do světa běhu s našimi běžeckými ponožkami s merino vlnou. Jsou nezbytným doplňkem pro každého nadšence, který se chce cítit skvěle a dosáhnout nejlepších výkonů. Jestli už merino ponožky máš, tak nepodceň jejich údržbu a podívej se, jak správně prát merino ponožky, aby ti vydržely co nejdéle.

 

Tvůj tým APASOX!