VÝZVA s APASOX na vrchol! Pořiď si parádní fotku s ponožkami a vyhraj unikátní balíček ponožek! 🧦 Výzva probíhá celý ČERVENEC.

Happy Feet

Původní ponožky na správné postavení nohou byly vyvinuty v roce 2007 Evou Nemčíkovou v Kirtlandu, v Ohiu. Eva nedávno odešla do důchodu ze své kariéry, aby mohla věnovat více času aktivitám, které ji bavily po mnoho let, především józe a tenisu. Brzy zjistila, že čím víc je dělala, tím více ji bolely nohy. Začala zkoumat chirurgické metody, jak pomoci zmírnit bolest nohou, a mnoho studií ukazovalo, že bolest nohou byla často způsobena nesprávným postavením prstů. S její znalostí ve vývoji produktů dostala nápad, jak pomocí jednoduchých ponožek opravit její postavení prstů.

Vytvořila prototyp a pro ni to opravdu fungovalo. Začala o tom lidem vyprávět a všichni je chtěli vyzkoušet. Tak vznikly ajustační ponožky Happy Feet na správné postavení prstů.

V roce 2010 zaregistrovala patent na svůj vynález a od té doby se jich prodali stovky tisíc po celém světě. Ponožky byly testovány v několika jóga studiích a praktikujících, a dosáhli jsme fantastických výsledků a mnoha svědectví o přínosech nošení těchto ponožek večer nebo dokonce přes noc, pokud se člověk cítil dost pohodlně.

Filozofií Evy bylo, že nemusíte přestat nosit své módní boty nebo přestat běhat jen proto, že vás bolí nohy, a pak nosit neohrabané boty kvůli bolestivým chodidlům.

Noste své ajustační ponožky na správné postavení nohou každý den několik hodin nebo je nechte na nohou přes noc, a to pomůže opravit nesprávné postavení prstů. Tím také protáhnete, posílíte a zlepšíte kondici svých nohou, což vám pomůže cítit se lépe. Samozřejmě, že se to nestane během pár dnů. Ale pokračujte v nošení svých adjustační ponožek a za krátkou dobu si všimnete, že se vaše nohy cítí mnohem lépe. Vaše prsty se začnou protahovat a narovnávat se a budete mít mnohem méně bolesti. Adjustační ponožky lze použít jako chirurgická léčba pro kladívkovité prsty, křivé prsty, bolesti paty a obecné pohodlí nohou. Mohou také pomoci snížit potřebu chirurgického zákroku. Pomáhají vám udržovat vaše nohy a prsty pohyblivé, pružné a méně bolestivé.

Když si Eva vybírala barevnou paletu pro svou novou řadu ponožek, vzpomínala na své dětství a vzpomínala na dobu, kdy lidé v Čínské lidové republice nosili šedé bundy, což způsobilo, že bezbarvý národ vypadal smutně a mdle.

O mnoho let později, když navštívila Čínu, viděla mnoho lidí, kteří spěchali do práce ve svých pláštích všech možných barev. Vypadali šťastně. Chtěla, aby její ponožky odrážely radost svými hravými barvami a čistým vzhledem. Můžete říci, že jsou to jen ponožky na volný čas, kdo se stará o to, jakou mají barvu. Ale ne! To jsou originální ponožky na správné postavení prstů u nohou. Když se podíváte na své nohy a máte na sobě své oblíbené ponožky, měli byste se cítit šťastní, že se o sebe staráte.

Měli byste být hrdí na to, že se staráte o část svého těla, která je často zanedbávána a znetvořena po mnoho let. Den co den nosíte nevhodné, špičaté, vysoké podpatky. Lidé běhají, lyžují, hrají míčové hry a neustále si stěžují na bolesti nohou, ale zřídka kdy udělají něco pro zlepšení situace. 

Zkuste adjustační ponožky od značky Happy feet a ulevte si od bolesti ještě dnes!

Návrh bez názvu-2

11 položek celkem
3967 transformed
487,60 Kč bez DPH
590 Kč
ADJP04S
Adjustační ponožky tmavě modrá s volným lemem
Novinka
487,60 Kč bez DPH
590 Kč
ADJPNAVYL
Adjustační ponožky šedá
487,60 Kč bez DPH
590 Kč
ADJP07L
Adjustační ponožky zelená
487,60 Kč bez DPH
590 Kč
ADJP06L
Adjustační ponožky multicolor
487,60 Kč bez DPH
590 Kč
ADJP066L
Adjustační ponožky modrá
487,60 Kč bez DPH
590 Kč
ADJP05L
Adjustační ponožky fialová
487,60 Kč bez DPH
590 Kč
ADJP058L
Adjustační ponožky oranžová/modrá
487,60 Kč bez DPH
590 Kč
ADJP03L
Adjustační ponožky růžová
487,60 Kč bez DPH
590 Kč
ADJP034M
3958 transformed
487,60 Kč bez DPH
590 Kč
ADJP01M
Adjustační ponožky světle šedá
487,60 Kč bez DPH
590 Kč
ADJP007L

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem