Novinky

Přidej se k nám na výlet do JESENÍKŮ!

 Rádi bychom tě pozvali na výlet s APASOXem do Jeseníků!  

 

📅 KDY: v sobotu 18. května 2024 | JESENÍKY - jedna cesta mírně do kopce 4,3 km.

Společně vyrazíme z Červenohorského sedla k Vřesové studánce, Kamennému oknu a zpět.

 

📌SRAZ: 10:00 Parkoviště Červenohorské sedlo, před Pilot barem. 

>> Přibližná trasa výletu << (Program se přizpůsobí dle počtu zúčastněných.)

 

👪 Tento výlet je navržen tak, aby si ho užili sportovní nadšenci všech věkových kategorií a to včetně malých dětí, takže můžeš s klidem pozvat i svou rodinu. Trasa se dá zvládnout i s terénním kočárkem.

Na Červenohorském sedle následně můžeme posedět na zahrádce s dětským hřištěm a dát si jídlo v restauraci.

Na výletě budou drobné hry pro děti s překvapením! 

 

Těšíme se na skvělý den strávený v přírodě s týmem APASOX! 🧦 Společně s námi vyrazí i naši ambasadoři @nas_svet a další ! 

👉 Dej nám prosím vědět co nejdříve, zda máš čas a vyrazíš s námi 🤗

 

A jak se náš výlet vydařil?

Sobota se nám vyvedla a počasí se na nás nakonec taky usmálo, proto jsme se mohly s dětmi vydat na cestu za ukrytým pokladem 🏺!

Děti plnili úkoly, překonávali různé překážky a odměnou jim byla truhla plná ovoce a dobrot 🍬🍎. Hory nám ukázaly všechny své tváře a dokonce i výhledy byly! Za nás naprostá spokojenost. A děti? Unavené sice nebyly, ale výlet se jim moc líbil.

Děkujeme všem zúčastněným @radka_v_horach, @radim_ducar, @misa_pospisilova a také našim ambasadorům @nas_svet za pomoc s naplánováním výletu. Vážíme si také všech, kteří se chtěli také přidat ale na poslední chvilku se jim nečekaně změnily plány. 

 

 

Těšíme se zase příště! Náš příběh

#nanozkyapasoxponozky

 

Jaká je cena celoročních ponožek?

Nejsou ponožky jako ponožky!

Musíme trochu neskromně říct, že ponožky APASOX jsou takový ponožkový královny. A od toho se odvíjí jejich cena. Ne,  že by byly drahé, to pozor, ale logicky mají na visačce o něco vyšší cifru než jejich vzdálený sestřenice z tržnice nebo low cost řetězce, to dá rozum. Ve finále se ale může ukázat (a taky se ukazuje), že se ti naše fusky vyplatí mnohem víc. Jak jsme na to přišli? Vysvětlíme.

obrázek do článku

 

Ve světě módy teď dost rezonuje pojem slow fashion. Ne že by se ty hadry ploužily, jak mátohy – znamená to spíš udržitelnost neboli to, že si nekupuješ vohozy za pár kaček, který jsou po pár praních na cimpr campr, ale že u toho trochu přemýšlíš – kdo to dělal, z čeho, kde, jakou to má šanci na přežití sezóny a tak.

Protože triko za stovku je hezký do prvního praní, pak z něj uděláš hadr na mytí záchodu a mašíruješ pro nový triko. A takhle furt dokola. Nic moc, co. No a nebo si můžeš rovnou koupit triko za osm kil a vesele je nosit celý rok, dva, deset. Prostě dlouho. O hodně ekologičtější a ve finále levnější řešení.

obrázek do článku-2

 

A s našima APASOX ponožkami je to úplně stejný. Pořizovací cena je vyšší, ale vydrží dlouho = vyplatí se to víc než ponožky na jedno použití, ve kterých se ti vyklube palec, než v nich nachodíš první kilák. A máme to podložený a vyzkoušený na vlastní nohy a spočítaný na vlastních prstech.

Spočítali jsme si totiž cenu nošení neboli Cost per Wear. To se dělá tak, že podělíš pořizovací cenu počtem nošení. Ani na to nemusíš být nějakej velkej matematik.

obrázek do článku-3

Vezmeme si třeba APASOX ponožky KUPOL za 177 korun. Budou mi sloužit dva roky při nošení třikrát týdně. To máme 312 ponošeníček. A 177 : 312 je lidových 57 halířů za jedno nošení. Ha! Žádný hodně, málo je to!

Najednou máš chuť si rozšířit šatník o pár našich krásek, co? Klikej sem a najdi si ty nejlepší ponožky pro všechny aktivity, co tě napadnou, od ležení u telky po Snowman Trek.

obrázek do článku-4

Na levý straně e-shopu najdeš filtr, se kterým objevíš ty pravý ponožky dřív, než řekneš APASOX. A jestli potřebuješ helpnout, dej vědět, pomůžem.

 

Tvůj tým APASOX!