int(1)

Ztrácí se vám ponožky? Máme pro vás super tip, jak tomu předejít!

Ztrácí se vám ponožky? Máme pro vás super tip, jak tomu předejít!

 


Znáte to, ráno spěcháte do práce a za boha se vám nedaří najít tu správnou ponožku do páru. Jasně, můžete si vzít každou jinou, nebo jít bez nich. My pro vás ale máme mnohem lepší řešení.

Než se do toho pustíte

Zkuste se nejdřív podívat do šuplíku ostatním členům domácnosti. Možná budete překvapení, kolik svých ponožek u nich najdete. Dobře, je to trochu zásah do soukromí, ale zase lepší, než pořád kupovat nový ponožky, ne?

Není klubko, jako poloklubko

Tak a teď k tomu zlepšováku. Než hodíte špinavé ponožky do pračky nebo do koše se špinavým prádlem, udělejte z nich takzvané „poloklubíčko“. Naučte se to dělat automaticky a už nikdy nebudete nikomu tvrdit, že vám ponožky žere pračka. 


Jak to poskládat?

  1. Dejte obě ponožky k sobě, rozevřete vrchní část jedné ponožky, tak jako byste ji chtěli obrátit naruby.

  2. Zespodu obrácené vrchní části první ponožky, vsuňte druhou ponožku po patu.

  3. A vznikne vám „poloklubko“.


Tak a máte hotovo! Odteď už z pračky vždycky vytáhnete jen celý pár. Ponožky se vám během praní možná trochu rozbalí, ale měly by zůstat pohromadě.Pár dalších tipů na závěr

  1. Pořiďte si sáčky na praní a vložte do nich vždy stejné páry ponožek. Často je prodávají v drogerii nebo domácích potřebách.

  2. Kupujte si všechny ponožky stejné. Jasně je to trochu nuda a náběh na autismus, ale ušetříte si tím spoustu času.Chcete vědět jako první o slevových akcích a co máme nového?