int(1)

Dárkové poukazy a slevové kupóny


Dárkové poukazy

Nelámejte si hlavu s velikostí nebo barvou.. Kupte dárkový poukaz >>>

Vyhnete se tak výměně zboží a falešným úsměvům, že jste vybrali "dobře" :-) 

Dárkový poukaz Vám můžeme poslat na e-mail a Vy si ho sami vytisknete. Nebo si ho můžete nechat vytisknout v copycentru na papír, který se Vám bude líbit. Proto jsme na dárkový poukaz udělali ořezové značky. 

Nechcete nic tisknout a stříhat? Žádný problém! Dárkový poukaz Vám můžete poslat českou poštou jako dopis. Cena poštovného je 49 Kč. 

 

Slevové kupóny/vouchery

Slevové kupóny s kódy používáme v různých akcích na sociálních sítích nebo letáčcích, například ve sportovních centrech. 

Slevové kupóny tako občas posíláme do e-mailu. Tak nám napište svůj e-mail do políčka dole na hlavní stránce :-) 

 

Použítí a uplatnění dárkových poukazů a slevových kupónů/voucherů:

Dárkový poukaz lze uplatnit na veškeré zboží nabízené na www.apasox.cz a v provozním skladě na ulici Cyrilská 5, 602 00 Brno.

Při nákupu v e-shopu zadáte v košíku do kolonky „Přidat slevový kód“ buď:

  • čtyřmístný kód uvedený na dárkovém poukazu nebo
  • kód na slevovém kupónu, z letáčku nebo z e-mailu.

V případě potíží volejte na 725 841 418.

Při nákupu v naší prodejně na ulici Cyrilská 5, předložíte dárkový poukaz nebo slevový kupón/kód z letáčku nebo e-mailu před nákupem zboží. 

Dárkový poukaz je nutné využít v jeho celkové hodnotě při jedné objednávce. Na dárkový poukaz se nevracejí peníze. Nelze kombinovat s jinými kupóny. Poukaz není směnitelný za peníze. Poukaz nelze rozměnit.

Slevový kupón nebo slevový kód je nutné využít v celkové hodnotě při jedné objednávce. Na slevový kupón nebo kód se nevracejí peníze. Nelze kombinovat s jinými kupóny. Kupóny ani kódy nejsou směnitelné za peníze a nelze je rozměnit.

Platnost poukazu je uvedena na přední straně, po uplynutí tohoto data se poukaz stává neplatným. Po použití kódu k úhradě nákupu se poukaz stává neplatným.

Nákup zboží se řídí platnými Obchodními podmínkami společnosti SHERPAX s. r. o. Poukaz nemůže být nijak nahrazen v případě ztráty.

Značkové produkty SHERPAX ® a APASOX ® mají všechny předpoklady, aby udělaly velkou radost. Praktický dárek, za dobré peníze, za který se rozhodně nemusíte stydět. Vysoká kvalita a odolnost budou jedním z důvodů proč si na vás obdarovaný vzpomene častěji.

Přihlas se k odběru newsletteru ↓ Budeš vědět, jako první o slevách, akcích a co je nového.